Contact

Heb je een vraag? Hieronder vind je de belangrijkste adressen.

Kerkgebouw Noorderkerk
Heijermansstraat 127, 1502 DJ Zaandam

          Verhuur en reserveringen

          Verhuur ruimtes: verhuur@pgz-zaandam.nl
          Reserveringen (PGZ intern): reserveringen@pgz-zaandam.nl

Kerkelijk bureau
Geopend op dinsdag en donderdag van 9.00 tot 11.00 uur.
Telefoon: 075-6164620
E-mail: kerkelijkbureau@pgz-zaandam.nl

Predikanten
Ds. Sjaak Visser: sjaak.visser@pgz-zaandam.nl
Ds. Ole van Dongen: ole.vandongen@pgz-zaandam.nl

Kerkenraad

Herman Boutsma, secretariaat: scriba@pgz-zaandam.nl

Diaconie

E-mail: diaconie@pgz-zaandam.nl

Redactieadressen

Redactie website: webredactie@pgz-zaandam.nl
Redactie kerkblad Zaans Kompas: kerkblad@pgz-zaandam.nl
Redactie nieuwsbrief Klein Kompas: mededelingen@pgz-zaandam.nl

 


Overig

Westzijderkerkkoor: westzijderkerkkoor@pgz-zaandam.nl
Telefoon: 075-6172275

B
eamer Team: beamerteam@pgz-zaandam.nl
Streamteam: streamteam@pgz-zaandam.n